Değerli okuyucumuz.
Lütfen iletişim formunu kullanmadan önce aşağıdaki Sık Sorulan Sorular (S.S.S.) bölümünde bulunan sorulara göz atınız.

Sözcükler dergisine aboneyim. E-Dergi için yeniden abone olmam gerekiyor mu?

Hayır. Dergimize abone olan kullanıcılar E-Dergi abonelik hakkını yeniden satın alma gerekmeksizin doğrudan kullanabilirler.
E-Dergi aboneliğinizin başlatılabilmesi ve kullanıcı adınızın oluşturulabilmesi için yapmanız gereken iletişim sayfamızdaki formu doldurup mesaj bölümünde talebinizi iletmenizdir.
 
Lütfen Dikkat: E-Dergi aboneliğiniz formda belirteceğiniz e-posta hesabı üzerinden aktif edilecek ve kullanıcı bilgileriniz bu adrese gönderilecektir. Bu nedenle aktif ve kullanmakta olduğunuz bir e-posta hesabı ile işlem yapmayı unutmayın.

E-Dergi'nin İçeriği Nedir?

E-Dergi, baskılı dergi ile birebir aynı içeriğe sahiptir. Ancak baskılı dergide bulunmayacak; E-Dergiye özel içerikler de sitemizde yayımlanacaktır. Ayrıca her iki mecra da da yayımlanmış içeriklerin bazılarını E-Dergi platformunda "Sesli" ve "Videolu" olarak bulabileceksiniz.

E-Dergi Ne Sıklıkla Yayımlanacak?

E-Dergi de aynı baskılı dergi gibi iki aylık süreçlerle yeni sayısına bürünecektir. Ancak editörlerimizin seçip yayımlamaya uygun gördüğü E-Dergiye özel içerikler herhangi bir süre beklenmeksizin anında E-Dergi'de yayımlanacaktır.

Sözcükler Dergisi’nde Yer Alma Koşulları Nelerdir?

Daha önce hiçbir yerde yayımlanmamış ürünlerinizden üç ya da dört örneği kedigibifil@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Yayın kurulumuzun değerlendirmesinden sonra, ortalama 2 ay içinde, sonuçtan haberdar edileceksiniz.

Lütfen aynı ürünleri, aynı zamanda birden fazla dergiye göndermeyin. Toplu gönderiler dikkate alınmayacaktır.
Sorunuza hala cevap bulamadıysanız bize aşağıdaki form aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Dergimize Abone misiniz?

Dergimize tek tıklama ile abone olup tüm içeriğine ulaşmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken Abone Ol butonunu tıklamak.